Dňa 24. 10. 2014 otvárame novú skupinu Executive MBA

28. 5. 2014

Radi by sme vás informovali, že LIGS University otvára dňa 24. 10. 2014 novú študijnú skupinu programu Executive MBA v českom jazyku (študenti zo Slovenska môžu písať práce a komunikovať v slovenčine). Už teraz máte možnosť sa k štúdiu prihlásiť prostredníctvom predbežnej prihlášky.

Aké hlavné výhody Executive MBA?

• zameranie na prax,
  • získanie nových skúseností a kontaktov,
  • diplom vydaný americkou univerzitou,
  • vysoká kvalita tútorov,
  • prispôsobenie časovo zaneprázdneným manažérom,
  • ďalšie výhody nájdete tu.

Teraz máte šancu ušetriť až 3 268 EUR na kurzovnom zo štandardnej ceny, pretože pre nových študentov, ktorí začnú štúdium v programe Executive MBA so študijnou skupinou od 24. 10. 2014, je platná DOTOVANÁ CENA s možnosťou splátok bez navýšenia. Navyše ak sa prihlásite a začnete študovať vo dvojici, každý z vás získa ešte 5% zľavu z dotovanej ceny programu. Viac informácií o výške kurzovného nájdete v cenníku.

V roku 2014 sme otvorili už dve študijné skupiny programu Executive MBA. Jedna skupina začala vo februári 2014. Vybrané fotografie zo slávnostného zahájenia a prvého tutoriálu tejto študijnej skupiny nájdete tu. Druhú skupinu programu Executive MBA sme úspešne otvorili v apríli 2014. Fotografie z aprílového zahájenia nájdete tu.

Predstavenie programu Executive MBA si môžete pozrieř v krátkom videu tu.

Radi by ste tiež študovali program Executive MBA v českom jazyku na LIGS University? Vyplňte predbežnú prihlášku alebo nás kontaktujte e-mailom na info@ligsuniversity.sk alebo telefonicky na bezplatnej linke 0800 444 888.

Tešíme sa na vás,
tím LIGS University