Misia, vízia a stratégia LIGS University

MISIA

Misiou LIGS University je poskytovať kvalitné a progresívne interactive online vzdelávanie pre študentov z celého sveta za priaznivú cenu.

VÍZIA

Víziou LIGS University je byť vysoko kvalitným a inovatívnym vzdelávacím inštitútom, ktorého služby, správanie a poskytovaný servis vysoko prevyšujú očakávania študentov, tútorov a zamestnancov.
Vízia LIGS University je zameraná na naplnenie nasledujúcich cieľov:

• Leadership – sme lídrom na trhu.
  • Innovation – máme inovatívny prístup.
  • Growth – podporujeme osobný rast.
  • Success – pomáhame k úspechu.

STRATÉGIA

• Mať vysoko kvalitný tútorský zbor a tím zamestnancov a zvyšovať ich kvalifikáciu, odbornosť a profesionalitu.
  • Byť vysoko profesionálnym vzdelávacím inštitútom poskytujúcim vzdelávanie na výrazne vyššej, než očakávanej úrovni.
  • Byť inovatívni v prístupoch, postupoch a ponúkaných službách v súlade s plnením cieľov, misie a vízie.
  • Rozširovať ponuku špecializácií, predmetov a jazykových mutácií.