Časovo neobmedzený prístup do študentského systému i po ukončení štúdia!

Prinášame dobré správy pre všetkých študentov LIGS University! Odteraz totiž môžu vo svojom vzdelávaní pokračovať aj po ukončení štúdia na LIGS University! Ako to vyzerá v praxi?

V študentskom informačnom systéme majú študenti k dispozícii všetky potrebné informácie o svojom programe a študijnom pláne, majú tu k dispozícii online knižnicu aj online webináre LIGS University. V rámci SIS tiež komunikuj s ostatnými študentmi a tútormi.

Predtým študentom po ukončení štúdia prístup do SIS-u po úspešnom ukončení štúdia zanikol. Najnovšie si ale študenti môžu svoj prístup ponechať i po ukončení štúdia, vďaka čomu môžu pokračovať v prehlbovaní svojich znalostí aj v budúcnosti, teda účastniť sa online webinárov usporadúvaných LIGS University a tiež naplno využívať našu online knižnicu.
Tento benefit je pre študentov navyše úplne zadarmo!