Online stretnutie: Doktorské programy na LIGS University

Rozhodnutie študovať program DBA alebo PhD je dôležitým krokom v živote každého profesionála. Znamená to, že sa chcete neustále zlepšovať a patriť k špičkám vo svojom odbore. Toto rozhodnutie v sebe ale nesie i množstvo otázok, ktoré uchádzačovi o štúdium vŕtajú v hlave.

My v LIGS University vám chceme vaše rozhodnutie čo najviac uľahčiť, preto sme pre vás pripravili online stretnutie s prezidentom LIGS University, Pavlom Makovským, ktorý bude počas stretnutia hovoriť práve o programoch DBA a PhD a rád vám zodpovie všetky otázky týkajúce sa štúdia doktorských programov.

Ak vás láka predstava štúdia DBA či PhD na LIGS University, neváhajte si do kalendára poznačiť naše online stretnutie, ktoré sa bude konať 5. októbra 2017 o 18:00 hod.

Čo sa počas stretnutia dozviete?

• Kedy je vhodné obdobie pre štúdium doktorských programov?
  • PhD alebo DBA – ktorý program si zvoliť?
  • Z akých špecializácií si môžete vyberať?
  • Čo vám dá štúdium na LIGS University?
  • Ako prebieha online výučba?
  • Aká je časová náročnosť štúdia?

Online stretnutia sa môžete zúčastniť z pohodlia vášho domova. Stačí sa iba prihlásiť prostredníctvom formulára nižšie.

Tešíme sa na vás!

Chcem sa zúčastniť online stretnutia