Slávnostný ceremoniál pri príležitosti ukončenia štúdia

Tak ako každý rok, aj tento rok sme pre našich absolventov usporiadali slávnostný ceremoniál pri príležitosti ukončenia ich štúdia na LIGS University. Absolventi študijných programov MBA, MSc, DBA a PhD sa zišli v krásnom prostredí Průhonického zámku a za prítomnosti predstaviteľov LIGS University, tútorského zboru, hostí a rodinných príslušníkov im boli slávnostne odovzdané zaslúžené diplomy.

Ešte raz by sme chceli pogratulovať všetkým absolventom k úspešnému ukončeniu štúdia a zároveň im popriať množstvo úspechov v osobnom i pracovnom živote.

Atmosféru tohtoročného slávnostného ukončenia  si môžete priblížiť vo fotogalérii a v nasledujúcom videu.