Študujte Executive MBA za dotovanú cenu!

Chcete študovať MBA, ale nevyhovuje vám 100% online forma programu? V tom prípade vám s potešením oznamujeme, že nová skupina Executive MBA sa otvorí už 19. 1. 2017.

Navyše ak sa prihlásite najneskôr do 30. 11. 2017, tak bude vaše školné znížené o 1 155 EUR.

Aký je rozdiel medzi Online a Executive MBA?

Zataiľčo počas štúdia, ktoré prebieha 100% online, sa nestretávate so spolužiakmi ani tútormi, Executive MBA prebieha formou osobných stretnutí študijných skupín s vyučujúcimi počas dvojdňových tutoriálov. Počas tutoriálov dochádza k intenzívnej výmene informácií a skúsenstí ako zo strany tútora, tak i medzi študentmi najvzájom.

Prečo študovať Executive MBA na LIGS University?

• Štúdium v češtine (študenti zo Slovenka môžu písať práce a komunikovať v slovenčine)
  • Vysoká kvalita tútorov
  • Osobné stretnutia
  • Prispôsobenie časovo zaneprázdneným manažérom
  • Cenová dostupnosť – možnosť štúdia na splátky bez navýšenia ceny školného
  • Medzinárodná akreditácia ASIC Premier University
  • Okamžitý prínos a prepojenosť s praxou
  • Diplom vydaný americkou univerzitou

Zaujíma vás, ako štúdium Executive MBA prebieha? Pozrite sa na nasledujúce video.

Pre viac informácií o programe Executive MBA nás neváhajte kontaktovať na info@ligsuniversity.sk alebo telefonicky na bezplatnej linke 0800 444 888.

Chcem študovať