Vítame nového člena Board of Directors!

Je nám veľkou cťou v našich radoch privítať Richarda Jonesa, ktorý sa stal novým členom Board of Directors LIGS University. Board of Directors je tvorený odborníkmi z rôznych odvetví a krajín, preto je pre študentov zárukou trvalo udržateľného rozvoja a zvyšovania prestíže programov LIGS University.

Richard získal svoj bakalársky a magisterský titul zameraný na prírodné vedy na University of Wyoming, USA. V súčasnosti pôsobí ako docent na University of Hawaii – West Oahu. Do jeho odbornosti patria predmety zamerané na geológiu, meteorológiu a oceánografiu. Jeho dlhá a úspešná kariéra mu priniesla množstvo ocenení a zaviedla ho na rôzne miesta sveta, napríklad do Sudánu, na Antarktídu a južný pól, kde skúmal vplyv globálneho otepľovania, a tiež do oblasti Južného Tichomoria, kde sa podieľal na výskume javu El Nino.

Sme veľmi hrdí, že sa k nám Richard pridal a veľmi sa tešíme na jeho prínos pre LIGS University!