WEBINÁR: Podstata a princípy CSR

Spoločenská zodpovednosť firiem, teda dobrovoľné integrovanie sociálnych a ekologických hľadísk do každodenného fungovania firiem je jedným z fenoménov našej doby. Túto tému vám priblížime v ďalšom zo série webinárov zdarma, ktoré pre vás LIGS University pravidelne usporadúva.

Cieľom webinára je zoznámiť účastníkov s problematikou spoločenskej zodpovednosti firiem (Corporate Social Resposibility alebo CSR), jej výhodami a spôsobmi, ako vo firme efektívne CSR zaviesť. Účastníci sa tiež dozvedia, ako CSR merať, reportovať, a čo všetko je možné v tejto oblasti urobiť bez toho, aby to neohrozilo rozpočet a hospodárenie firmy.

Webinár „Podstata a princípy CSR“ sa bude konať 17. októbra 2017 o 17:30 hod. pod vedením tútorky LIGS University Mgr. Markéty Dvořáčkovej, MBA.

TÉMA Podstata a princípy CSR
KEDY 17. 10. 2017 o 17:30 hod.
KDE online
PREDNÁŠAJÚCI Mgr. Markéta Dvořáčková, MBA

Tematické okruhy webinára:

• Úvod do spoločenskej zodpovednosti firiem (základná definícia, rozdielne prístupy k CSR, argumenty za, kritika CSR)
  • Tri piliere spoločenskej zodpovednosti
  • Zavádzanie CSR do praxe
  • Meranie a hodnotenie CSR

Prihláste sa na bezplatný webinár!