WEBINÁR: Reality súčasnosti, reality budúcnosti

V súčasnosti 58% majiteľov nehnuteľností predáva svoje nehnuteľnosti bez realitných kancelárií. Je to spôsobené voľnou živnosťou na realitnú činnosť a zlou odbornosťou ako realitných maklérov a manažérov, tak i majiteľov realitných kancelárií.

Mnohým realitným maklérom chýba vzdelanosť a informovanosť, čo pri predaji nehnuteľností často vedie k podvodom a veľkým chybám. Na trhu tiež chýba dostatočná a profesionálna prezentácia nehnuteľností a pravdivé údaje a informácie o prezentovaných nehnuteľnostiach. Zároveň chýba i legislatíva a kontrola dotyčných orgánov.

V priebehu webinára sa zoznámite so základnými pojmami subjektov, ktoré sa v realitách pohybujú a tiež s problematikou prezentácie nehnuteľností.

Webinár sa uskutoční 30. januára 2018 o 17:30 a povedie ho tútor LIGS University Jan Píbil, PhD, MBA, ktorý je zároveň riaditeľom Virtuálnej realitnej kancelárie.

TÉMA Reality súčasnosti, reality budúcnosti
KDY 30. 1. 2018 o 17:30 hod.
KDE online
PREDNÁŠAJÚCI Jan Píbil, PhD, MBA

Témy webinára:

• Pojmy: realitná kancelária, realitný maklér, advokát, notár, frančízy,
  • Realitný zákon súčasnosti a pripravovaný realitný zákon
  • Vzdelávanie v realitnej činnosti pod MŠMT (Ministerstvom školstva, mládeže a telovýchovy ČR)
  • Prezentácia nehnuteľností súčasnosti
  • Prezentácia nehnuteľností budúcnosti

Prihláste sa na bezplatný webinár!