JUDr. Pavel Porada, DiS., MBA

Chief Business Development Officer, Engagemark.com

Štúdium na LIGS University odporúčam všetkým, ktorí si chcú rozšíriť svoje znalosti a vedomosti alebo si chcú zvýšiť svoju odbornú kvalifikáciu, a zároveň hľadajú možnosť, ako študovať popri zamestnaní. LIGS University sa dokáže prispôsobiť časovým možnostiam študentov, akékoľvek otázky, či nejasnosti promptne vyrieši študijné oddelenie. Pri spracovávaní seminárnych prác príde vhod starostlivý dohľad a vedenie kvalifikovaných tútorov.

Odporúčam nepodceniť náročnosť štúdia a vopred zvážiť, či je študent pripravený pravidelne študovať študijné podklady, a tiež kontinuálne spracovávať relatívne obsiahle seminárne práce. Štúdium je, podľa môjho názoru, náročné práve vďaka možnosti si ho akokoľvek prispôsobiť a upraviť. Vzhľadom na to, že si študent plne reguluje a plánuje termíny svojho štúdia, je pre jeho úspešné ukončenie nevyhnutná veľká dávka motivácie, sebadisciplíny a odhodlania.

Pozrite sa na ďalšie referencie našich absolventov