Webové stránky používajú súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.

LIGS Awards 2016

Víťazkou ocenenia Osobnosť vzdelávania dospelých za rok 2016 v kategórii Praktická aplikácia vzdelávania dospelých je pani Ing. Janka Chudlíková, ktorá je v oblasti rozvoja ľudí aktívna už 25 rokov.

Víťazom ocenenia Osobnosť vzdelávania dospelých za rok 2016 v kategórii Osobný manažérsky prínos v oblasti rozvoja a vzdelávania ľudských zdrojov je Ing. Martin Keyř, MBA, ktorý pôsobí ako programový manažér v Českej sporiteľni a má za sebou viac než 20-ročnú prax v oblasti rozvoja a vzdelávania pracovníkov.

Víťazom kategórie Inovatívne projekty v oblasti vzdelávania dospelých je Michal Kankrlík. Michal Kankrlík je konzultantom a zakladateľom spoločnosti Ivitera a. s., v ktorej pôsobí ako obchodný a marketingový riaditeľ.

Víťazom kategórie Akademické vzdelávanie a popularizácia vzdelávania dospelých je doc. PhDr. Jaroslav Veteška, Ph.D., ktorý sa zaoberá problematikou výchovy a vzdelávaním dospelých, resocializáciou, kompetenciami a kvalifikáciami, mediáciou a probáciou.

Ocenenie Osobnosť vzdelávania dospelých 2016 za celoživotnú zásluhu o rozvoj andragogiky získal prof. PhDr. PaedDr. Ján Perhács, CSc., dr.h.c., ktorý sa celý profesijný život zaoberá tematikou výchovy a vzdelávania dospelých.


Tlačová správa na stiahnutie tu.

Přihlásit se do studenstské sekce