Webové stránky používajú súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.

LIGS AWARDS 2017

V stredu 31. januára 2018 boli v Clarion Congress Hotel Prague počas VIII. ročníka slávnostného večera LIGS AWARDS  vyhlásení víťazi ocenení Osobnosť vzdelávania dospelých za rok 2017.

Víťazom ocenenia v kategórii Inovatívne projekty v oblasti vzdelávania dospelých sa stal Filip Dřímalka, expert na digitálne inovácie v oblasti vzdelávania osobností a firiem a zakladateľ portálu Digiskills.cz.

Ocenenie Osobnosť vzdelávania dospelých za rok 2017 v kategórii ďalšie profesijné vzdelávanie dospelých si prevzal Petr Jaššo, ktorý pôsobí ako inštruktor a školiteľ zamestnancov v oblasti zdravotníctva, prednáša na Ostravskej univerzite a tiež vyučuje pod americkou licenciou NAEMT celosvetové kurzy Pre Hospital Trauma Life Support ako jeden z ôsmych Čechov.

Cenu v kategórii Praktická aplikácia vzdelávania dospelých, čo je kategória zameraná na trenérov, koučov, školiteľov a lektorov, získal Odřich Dutý, ktorý pôsobí ako lektor a kouč na rôznych českých, britských a amerických školách.

Víťazom blahoželáme k ich oceneniu, všetkých zúčastneným ďakujeme za príjemný večer a už teraz sa tešíme na ďalší ročník LIGS AWARDS.

Přihlásit se do studenstské sekce