Nová držiteľka štipendia pochádza z Afganistanu!

Nelson Mandela raz povedal: „Vzdelanie je tá najsilnejšia zbraň, akou je možné zmeniť svet.“  V LIGS University sa s týmto tvrdením úplne stotožňujeme a sme si vedomí toho, že nie každý má rovnakú šancu získať vzdelanie, po akom túži. Množstvo študentov z rozvojových krajín si kvôli vysokým nákladom štúdium skrátka nemôže dovoliť.

Preto sme sa rozhodli tento rok opäť vyhlásiť štipendium pre študentov z rozvojových krajín! Toto štipendium je plne hradené LIGS University a vybranému kandidátovi umožňuje študovať program MBA úplne zdarma.

Odozva na štipendium bola obrovská a z veľkého množstva veľmi kvalitných prihlášok a inšpirujúcich životných príbehov sme nakoniec vybrali víťazku, ktorou sa stala Amena Khavari z Afganistanu. Amena pracuje ako Provincial Technical Manager v päťročnom projekte Afghan Children Read Program, ktorý je financovaný Agentúrou Spojených Štátov amerických pre medzinárodný rozvoj – USAID.

Sme veľmi hrdí na to, že Amena sa stane členkou medzinárodnej rodiny LIGS University a zároveň jej prajeme mnoho úspechov v štúdiu.
Exkluzívny rozhovor s Amenou vám prinesieme čoskoro!