Program LIGS University je jedným z najlepších v USA

Sme veľmi hrdí na to, že program DBA (Doctor of Business Administration) na LIGS University bol zaradený medzi 35 najlepšími online DBA programami v USA v rámci nedávneho hodnotenia The Top Business Schools and Degrees, ktoré sa zameriava na výber najlepších business škôl a vzdelávacích programov v Spojených štátoch.

Medzi 35 vybranými mimoriadnymi online DBA programami sa LIGS University umiestnila na 11. mieste!

Pri zostavovaní rebríčka, ktorý obsahuje iba akreditované inštitúcie, bolo braných do úvahy niekoľko faktorov: oblasti zameranie programov, online dostupnosť programu a stupeň akreditácie.

„Sme veľmi hrdí na to, že sa nachádzame v rebríčku medzi online školami ako je Capella University, Argost, Walden a ďalšími uznávanými a kvalitnými univerzitami. To iba zvýrazňuje náš úspech a potvrdenie kvality a prínosu LIGS University pre našich študentov,“ komentoval tento úspech President LIGS University, Dr. Pavel Makovský.

Čím zaujal program DBA na LIGS University?

Jeden z najvýnimočnejších atribútov programu DBA (a ďalších programov na LIGS University) je nepochybne jeho 100% online forma bez nutnosti akejkoľvek dochádzky či osobnej prítomnosti v kampuse. Napriek distančnej forme štúdia majú však študenti počas svojho štúdia podporu v podobe osobného poradcu a tútorov, ktorí sa študentom počas štúdia venujú a zdieľajú s nimi svoje poznatky a skúsenosti.

Študenti majú tiež možnosť prispôsobiť si program svojim potrebám a záujmom vďaka širokej ponuke voliteľných predmetov a ponúkaných špecializácií.

V neposlednom rade bola braná do úvahy aj flexibilita financovania štúdia na LIGS University, ktorá umožňuje študentom rozložiť si platenie školného počas celého štúdia.

Umiestnenie LIGS University v „The Top Business Schools and Degrees“ je pre nás veľkou poctou a tiež potvrdením toho, že úsilie o neustály vývoj a zlepšovanie našich online programov je tou správnou cestou.

Viac informácií nájdete na stránke Top 35 Online Doctor of Business Administration Programs 2018.