Vítáme novú Vice President LIGS University

Je nám veľkou cťou vám predstaviť novú Vice President a Chief Academic & Operations Officer LIGS University, Dr. Pardeep Kullar. Zároveň vám prinášame rozhovor s Pardeep o jej doterajšej kariére a o jej pôsobení na LIGS University.

Dobrý deň Pardeep, najprv mi dovoľte privítať Vás v LIGS University. Mohli by ste sa našim čitateľom predstaviť a povedať nám o sebe niekoľko slov?

Volám sa Dr. Pardeep Kullar a na LIGS University pôsobím ako Vice President a Chief Academic & Operations Officer. Som veľkým vzdelávacím nadšencom a pevne verím, že práve vzdelávanie je tou najdôležitejšou hodnotou v dnešnom svete. Na poli vzdelávania pôsobím už 15 rokov, z toho posledných 10 rokov som sa venovala administratívnej činnosti v rámci vysokých škôl.

Počas tohto obdobia som pracovala po boku rektora a ďalších riadiacich pracovníkov pri vedení profesorského zboru, zamestnancov i samotnej inštitúcie. Mala som na starosti rozvoj a modernizáciu osnov a spolupracovala som so študijným oddelením v snahe zaistiť, aby procesy zodpovedali požiadavkám akreditačných asociácií, regulačných agentúr a Ministerstva školstva.

Mohli by ste nám o Vašich skúsenostiach z oblasti vysokého školstva povedať viac?

Hneď po úspešnom absolvovaní bakalárskeho štúdia som nastúpila do jedného z oddelení University of California, Los Angeles (UCLA) ako Director of Operations. Vedela som, že chcem budovať kariéru v oblasti vzdelávania a tak som postupom času pôsobila na niekoľkých pozíciách v rámci administratívy vzdelávacích inštitúcií. Pôsobila som ako Director of University Relations, Dean of Education, Director of Complience, Director of Education a Chief Academic Officer. Tiež som pôsobila na pozícii Program Director na New York University.

Celý rozhovor s Pardeep si môžete prečítať tu.