Vyhlasujeme štipendium pre študentov z rozvojových krajín

Dávame si veľmi záležať na tom, aby štúdium na LIGS University bolo maximálne dostupné a finančné nenáročné. Zároveň si však uvedomujeme, že záujemcovia o štúdium z rozvojových krajín sveta často nemajú dostatočné finančné prostriedky na to, aby si mohli univerzitné štúdium dovoliť.

Zaviazali sme sa ale, že budeme pomáhať všade, kde sa dá! A preto aj tento rok vyhlasujeme štipendium pre študentov z rozvojových krajín, ktoré sú takto definované na základe hodnotenia OECD. Štipendium platí pre študentov programu Interactive Online MBA v anglickom jazyku.

Minulý rok sme štipendium udelili Philipovi Kitashovi z Tanzánie. Philip sa svojej šance zhostil na maximum a vo svojom štúdiu dosahoval vynikajúce výsledky. Zaujíma vás, ako sa mu na LIGS University študovalo? Prečítajte si  celý rozhovor s Philipom tu.

Podrobné informácie o podmienkach pre získanie štipendia nájdete na tejto stránke.