WEBINÁR: Finančné trhy v USA a v Európe

Pozývame vás na ďalší z webinárov zdarma na LIGS University. Tento krát sa zameriame na tému „Finančné trhy v USA a v Európe“. Počas webinára budeme diskutovať o rozvoji kapitálových trhov a ich rozdieloch v USA a v Európe a tiež o ich vývoji v období po finančnej kríze.

Ďalej si povieme o Federálnom rezervnom systéme a Európskej centrálnej banke a o dôsledkoch jej aktivít, ako napríklad nadhodnotené dlhopisy, nízke úrokové sadzby a výnosy dlhopisov a riziko vysokej inflácie.

Webinár „Finančné trhy v USA a v Európe“ sa uskutoční 10. mája 2018 o 17:00 hod. a bude v anglickom jazyku. Prednášať vám bude tútor LIGS University, Ing. Martin Širůček, Ph.D, ktorý zároveň pôsobí ako lektor Mendelovej univerzity v Brne.

Webinár sa okrem iného zameria aj na tieto témy:

• centrálne bankovníctvo
  • vývoj inflácie a ekonomiky
  • neštandardné nástroje centrálnych bánk
  • budúci vývoj centrálnych bánk

Prihláste sa na bezplatný webinár!