WEBINÁR: Time manažment – ako na zmenu v profesijnom i osobnom živote

Time manažment je v dnešnej dobe veľmi aktuálnou témou. Z tohto dôvodu sme pre vás pripravili webinár „Time manažment – ako na zmenu v profesijnom i osobnom živote“, ktorý sa uskutoční v utorok 12. Júna 2018 o 17:00 hod. Webinárom vás prevedie tútorka LIGS University, Lucie Paulovčáková, ktorá zároveň pôsobí na Pedagogickej fakulte Karlovej univerzity.

Webinár je zameraný na Time manažment z pohľadu zdokonalenia seba-riadenia v zmysle princípov IV. generácie. Účastníci webinára budú vedení k odhaleniu tém, ktoré sú dôležité v profesijnom i osobnom živote. Analýza týchto tém povedie k nastaveniu žiaducich zmien, ktoré prinesú nielen lepší osobný manažment, ale aj vyššiu osobnú spokojnosť a efektivitu pracovných výkonov a to s praktickými ukážkami techník za účelom dosiahnutia stanovených cieľov. Vďaka absolvovaniu webinára poslucháči získajú príležitosť pre ďalší rozvoj manažérskych schopností.

Aké budú hlavné témy webinára?

• Proces seba-riadenia, proces zmeny, motív, motivácia
  • Identifikácia dôležitých tém pracovného a osobného života, výber tém pre zmenu a formulovanie cieľa (SMARTER)
  • Predpoklay pre uskutočnenie zmeny – analýza času, psychická rovnováha, fyzická kondícia (návody a techniky)
  • Plán na dosiahnutie cieľa prostredníctvom ďalších krokov a zmien

Prihláste sa na bezplatný webinár!