Štipendijné témy dizertačných prác

Záujemcovia o štúdium programu Interactive Online PhD si môžu vybrať zo štipendijných tém dizertačných prác, o ktoré sa LIGS University obzvlášť zaujíma. Študenti, ktorí si zvolia jednu z daných tém, majú nárok na zľavu 30 % z ceny školného. Zvolenú tému môžu spracovávať aj dvaja študenti zároveň.

Štipendijné témy by sa mali orientovať na nasledujúce krajiny: Argentína, Austrália, Bolívia, Brazília, Čína, Ekvádor, Fidži, Filipíny, Ghana, Guatemala, Honduras, Hong Kong, Chile, India, Írsko, Indonézia, Juhoafrická republika, Kamerun, Kanada, Kolumbia, Kostarika, Malajzia, Malta, Mexiko, Mongolsko, Nigéria, Nikaragua, Nový Zéland, Pakistan, Panama, Paraguaj, Peru, Rusko, Singapur, Somálsko, Španielsko, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty americké, Tajvan, Thajsko, Uruguaj, Vietnam

Štipendijné témy jednotlivých špecializácií sú uvedené nižšie:

Špecializácie Management

Téma: Strategické plánovanie v rodinnom podniku

• výber konkrétneho odvetvia – podľa záujmu študenta

Téma: Zvyšovanie úspešnosti v rodinnom podniku (plánovanie, predpoklady pre zvyšovanie úspešnosti, motivácia, odmeňovanie, odchod z firmy, atď.)

Téma: Franchising ako nástroj rozvoja SME firmy v oblasti vzdelávania

Téma: Podnikanie žien

• výskum zameraný na miestne alebo globálne podmienky pre podnikanie; politické a ekonomické nastavenie podnikania
  • výskum by sa mal realizovať pomocou rozhovorov a analýzy životnej a podnikateľskej histórie a skúseností
  • oblasti si môžete vyberať z DANEJ ponuky

Téma: Stratégie hodnotenia výkonnosti a prístup zamestnancov k práci

Špecializácie Marketing

Téma: Vplyv konkurencie pri vstupe na nové trhy (inovácie, úspešné stratégie vstupu, úloha sociálnych médií)

• produkt: online vysokoškolské vzdelávanie

Téma: Účinnosť a efektívnosť procesu komunikácie prostredníctvom počítača medzi predávajúcim a kupujúcim vo zvolenej oblasti trhu

• produkt: online vysokoškolské vzdelávanie

Téma: Stav vysokoškolského online vzdelávania vo zvolenej krajine

• oblasti si môžete vyberať z DANEJ ponuky
  • porovnanie ponuky, používané marketingové nástroje a ich efektivita, segmentácia trhu, očakávania potenciálneho študenta, apod.

Môžeme vám pomôcť? Kontaktujte nás!

* údaje označené týmto znakom sú povinné

Odoslaním tohto formulára súhlasíte s poskytnutím vyššie uvedených údajov výlučne pre potreby LIGS University v súlade s príslušných zákonom o ochrane osobných údajov v platnom znení. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailu.