Súhlas so zasielaním marketingových emailov

LIGS University LLC

Posledná aktualizácia: máj 2018

LIGS University LLC, File Number: 89080 C5, so sídlom: 810 Richards Street, suite 836, Honolulu, Hawaii 96813, USA, zastúpená prezidentom Dr. Pavlom Makovským.

KONTAKT:

S Vašimi podnetmi alebo sťažnosťami nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adrese: dataprotection@ligsuniversity.com

Zaškrtnutím políčka Súhlas so zasielaním marketingových informácií nám udeľujete súhlas na to, aby sme Vaše osobné údaje, ktoré spracovávame na základe Vášho súhlasu, uzatvorenej zmluvy alebo iných zákonných dôvodov, zaradili do marketingovej databázy za účelom prieskumu trhu a zasielania informácií o nových produktoch, ako aj pre zasielanie marketingových správ prostredníctvom elektronických prostriedkov. Súčasne súhlasíte s tým, že marketingové správy zaslané spoločnosťou LIGS University sa môžu týkať nielen tejto spoločnosti, ale aj tretích osôb.

Tento súhlas udeľujete na dobu neurčitú s tým, že ho môžete kedykoľvek bezplatne odvolať, a to na adrese nášho zástupcu uvedeného vyššie.

Žiadosť o vymazanie Osobných údajov nájdete na stiahnutie tu.

LIGS University LLC