Webové stránky používajú súbory cookie na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.

LIGS Awards

LIGS University každoročne v rámci večera LIGS AWARDS vyhlasuje cenu Osobnosť vzdelávania dospelých. Cieľom je nájsť a predstaviť osobnosti, ktoré sa podľa názoru navrhovateľov najväčšmi podieľajú na rozvoji odvetvia vzdelávania dospelých v Českej republike. O víťazoch rozhoduje hodnotiaca komisia. Hodnotiaca komisia je zložená z odborníkov, ktorí sa venujú práve oblasti vzdelávania dospelých.

Vieme, že bez aktívnej účasti odborníkov, profesionálov, ale i účastníkov vzdelávacích akcií nemôžeme vytipovať a ohodnotiť všetkých, ktorí sa tejto oblasti venujú. Preto sa na vás každoročne obraciame s prosbou o spoluprácu pri nominácii kandidátov na cenu Osobnosť vzdelávania dospelých.

Nominovaní kandidáti musia spĺňať základnú podmienku, ktorou je pôsobenie v oblasti vzdelávania dospelých v Českej republike najmenej tri roky. Pre nominovanie kandidáta stačí vyplniť prihlášku a tú elektronicky zaslať na emailovú adresu: awards@ligsuniversity.cz. Nominačné obdobie je vždy na jeseň príslušného roka. Vyhodnotenie a vyhlásenie víťazov sa koná vo februári nasledujúceho roka.

Ďakujeme za vaše nominácie osobností, ktoré sa zasluhujú p rozvoj v oblasti vzdelávania dospelých. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info@ligsuniversity.sk alebo nám zavolajte na bezplatnú linku 0800 444 888.

Predchádzajúce ročníky LIGS Awards

Prehľad víťazov predchádzajúcich ročníkov LIGS Awards.
 

LIGS Awards 2016     LIGS Awards 2017   

LIGS Awards 2015     LIGS Awards 2014     LIGS Awards 2013   

LIGS Awards 2012     LIGS Awards 2011     LIGS Awards 2010

 

Přihlásit se do studenstské sekce